Laipni lūdzam


mūsu


mājas lapā !

 

 

____________________________________________________

 

Ludzas novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!” šķirošanas kampaņā Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” aicina Ludzas novada iedzīvotājus līdz 12.oktobrim pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “top!” dāvanu kartes 20 un 30 eiro vērtībā.

Pieteikties elektronikas izvešanai var, aizpildot reģistrācijas anketu šeit - https://ej.uz/elektronikas_skiratlons, zvanot pa tālr. 27853830 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv, norādot precīzu adresi, apjomu un kontaktinformāciju.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm Ludzas novadā notiks no 21. līdz  23.oktobrim, sākot no plkst.7:00, visas dienas garumā. Drošības nolūkos elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai pie nama vai ēkas ārdurvīm un ārpus nožogotas teritorijas, SIA “Eco Baltia vide” darbiniekiem brīvi pieejamā vietā.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 30 kg.

Aicinām ievērot, ka akcijā var nodot tikai nolietotās elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c.

Piedaloties “Elektronikas šķiratlonā” ikviens dalībnieks varēs pretendēt uz patīkamām un noderīgām balvām. Visi Ludzas novada dalībnieki piedalīsies izlozē par veikala “top!” dāvanu karti 20 eiro vērtībā.  Savukārt tas, kurš akcijas laikā nodos lielāko elektrotehnikas apjomu, saņems veikala “top!” dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Vairāk par šķirošanas kampaņu Vislatvijas “Elektronikas šķiratlons” lasi Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv sadaļā “Jaunumi”. Jautājumu gadījumā par akcijas norisi aicinām sazināties, zvanot pa tālr. 27853830 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv.

___________________________________________________

Svarīga informācija autobraucējiem: 25. augustā, būvdarbu laikā, tiks slēgta satiksme Tālavijas ielā

Par satiksmes organizāciju Tālavijas ielā:

Sakarā ar ceļa remontdarbiem, otrdien, 2020. gada 25. augustā, uz būvdarbu veikšanas periodu tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedriskā un operatīvā transporta) Tālavijas ielā.

Iespēju robežās, kad darbi tiks veikti Tālavijas ielā (Tālavijas iela 49 līdz Lauku šķērsielai) vieglā autotransporta plūsma tiks novirzīta uz: Tālavijas iela – Lauku šķērsiela – J.Soikāna iela  – Kuļņeva iela – Tālavijas iela.

Kravas autotransporta kustība tiks novirzīta uz: Ludza – Cibla – Ludza !!!

Pielikumā: Satiksmes organizācijas shēma

Ludza – Cibla;

Lauku šķērsiela;

Tālavijas iela.

SIA „Ludzas apsaimniekotājs” un Ludzas novada pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām projekta realizācijas laikā un pateicas iedzīvotājiem par sapratni, jo veicamie darbi ir nepieciešami Ludzas pilsētas attīstībai un kvalitatīvas dzīves vides uzlabošanai.

______________________________________________________

 

PAZIŅOJUMS

Iedzīvotāju uzmanībai!

 

Sakarā ar plānotu katlumājas garantijas apkopi no 17.08.2020. un, orientējoši, līdz 21.08.2020. tiks pārtraukta karstā ūdens padeve.

Lūdzam, periodā no 17.08.2020. līdz 21.08.2020. nelietot ūdeni no karstā ūdens padeves sistēmas krāniem!

 

SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” administrācija. Tel.:27017710

 

______________________________________________________

Svarīga informācija autobraucējiem: sākot ar 29. jūniju, tiks slēgta satiksme Tālavijas ielā

Par satiksmes organizāciju Tālavijas ielā, būvdarbu laikā:

Sakarā ar ceļa braucamās daļas atjaunošanas  būvdarbiem, no 29. jūnija, uz būvdarbu veikšanas periodu, tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedriskā un operatīvā transporta) Tālavijas ielā .

Iespēju robežās, kad darbi tiks veikti Tālavijas ielā (Tālavijas iela 49 līdz Lauku šķērsielai) vieglā autotransporta plūsma tiks novirzīta uz:

  • Tālavijas iela – Lauku šķērsiela – J.Soikāna iela  –Kārsavas iela –Miera iela-Kuļņeva iela – Tālavijas iela
  • Tālavijas iela-Kuļņeva iela-J.Soikāna iela-Lauku šķērsiela – Tālavijas iela

Kravas autotransporta kustība tiks novirzīta uz: Ludza – Cibla – Ludza !!!

Pielikumā: Satiksmes organizācijas shēma

Ludza - Cibla;

Lauku šķērsiela;

Tālavijas iela.

SIA „Ludzas apsaimniekotājs” un Ludzas novada pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām projekta realizācijas laikā un pateicas iedzīvotājiem par sapratni, jo veicamie darbi ir nepieciešami Ludzas pilsētas attīstībai un kvalitatīvas dzīves vides uzlabošanai.

 

18.06.2020

______________________________________________________

 

 

Cienījamie klienti!

 

No 2020.gada 10.jūnija SIA „LUDZAS APSAJMNIEKOTĀJS” atsāk klientu pieņemšanu klātienē. Lai nodrošinātu distanci un izvairīties no drūzmēšanās, iespēju robežās aicinām risināt jautājumus telefoniski vai klātienē, ievērojot rindas kārtību.

Aicinām būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem un sliktas pašsajūtas gadījumā neapmeklēt SIA „LUDZAS APSAJMNIEKOTĀJS”.

Ceram uz Jūsu sapratni un pacietību!

Ar cieņu,

SIA „LUDZAS APSAJMNIEKOTĀJS” administrācija


______________________________________________________

 

_______________

 

DECENTRALIZĒTĀS KANALIZĀCIJAS SISTĒMAS REĢISTRĒŠANA

 

SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” informē iedzīvotājus, ka saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 384 „Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu” mājsaimniecību īpašniekiem  ir pienākums reģistrēt savas decentralizētas kanalizācijas sistēmas.

Plašāka informācija pieejama šeit >>>>.

_______________________________________________________

 

IETEIKUMI DROŠAI RĪCĪBAI ARSADZĪVES ATKRITUMIEMĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

 

Lai sniegtu drošu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu iedzīvotājiem unmazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, ir ieviestipapildu piesardzības pasākumi, lai nodrošinātu iedzīvotāju veselību un videsaizsardzību.Ārkārtējās situācijas laikā iedzīvotāju atbildīga rīcība ar mājsaimniecībasatkritumiem ir ļoti būtiska._______________________________________________________

 

 

Iedzīvotāju uzmanībai!

 


2020. gada februārī daudzām Ludzas pilsētas daudzdzīvokļu dzīvojamām māju ēkām tika veikta plānotas ugunsdrošības pārbaude un civilās aizsardzības prasību ievērošanas kontrole. Pārbaudes un kontroles rezultātā tika konstatēti sekojošie ugunsdrošības un civilās aizsardzības prasību pārkāpumi:

1) Kāpņu telpās un pagrabstāva evakuācijas ceļos novietoti priekšmeti, celtniecības materiāli, mēbeles, riepas un c. materiāli (pamatojums: MK 2016. gada 19.04. noteikumi Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” - 246.8. apakšpunkts)
2) Objektos katrs kāpņu telpas stāvs nav nodrošināts ar attiecīgā stāva kārtas numuru (pamatojums: MK 2016. gada 19.04. noteikumi Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” – 18.punkts)
3) Objektos nav veikta dabīgās ventilācijas kanālu tīrīšana (pamatojums: MK 2016. gada 19.04. noteikumi Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi” – 80.2. apakšpunkts)
4)Objektos nav veikta dabīgās ventilācijas kanālu tehniskā stāvokļa pārbaude reizi piecos gados (pamatojums: MK 2016. gada 19.04. noteikumi Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”  - 74.punkts)
Saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likuma 13.panta ceturtās daļas 5.punktu un Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likuma 10. panta otrās daļas 2. punktu, uzdots konstatētos pārkāpumus novērst norādītajā termiņā.

_______________________________________________________

 

Ar cieņu

sabiedrība ar ierobežotu atbildību „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”

 

 

STEIDZAMIEM GADĪJUMIEM!

  • Avārijas dienesta telefons (dispečers) - 27017710
  • BEZMAKSAS zvans avārijas dienestam - 80707710
  • Sekretāre - 65707330 (uzzināt citus interesējošos telefonus)
  • Uzņēmuma e-pasts: sia.la@inbox.lv
  • 1188 -  izziņu dienests
  • Glābšanas dienests - 112

 

Mūsu konta numuri:

AS Citadele banka Konts: LV60PARX0006524400012

PrivatBank AS Konts: LV16PRTT0260015302900

SEB banka AS Konts: LV53UNLA0050019683913

Luminor Bank AS Konts: LV65RIKO0002930255251

Swedbank AS Konts: LV56HABA0551045362320