Mūsu paveiktie darbi.

 

Šajā sadaļā atspoguļosim SIA "LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS" veiktus darbus.

 


 

Rudens nāk, bet darbi pilsētā turpinās.


Ikdienas ielu uzturēšana arī ir mūsu uzņēmuma kompetencē.Oļega Lapšova brigāde cītīgi strādā, lai jaunajā mācību gadā ceļš pie Ludzas otrās vidusskolas tiktu salabots.Jūlijā un augustā Viktora Tarasova darbinieki strādājuši divos nozīmīgajos objektos, kas tagad izskatās izcili un rotā mūsu sirmo Ludzu.

Iebraucot pilsētā no Rēzeknes puses, mājai pēc adreses Latgales ielā 19a ir renovēta un nosiltināta gala siena.


Otrais objekts - atrodas pēc adreses Raiņa iela 32, šajā mājā tika glīti nokrāsotas fasādes. Lielā piecstāvu dzīvojamā māja, kas atrodas pretī slimnīcai, pateicoties mūsu darbiniekiem, ka arī atbildīgajam mājas vecākajam, tagad ir ļoti skaista.

 


 

Oļega Lapšova brigādei arī netrūkst uzdevumu. Nesen tika pabeigs un noklāts ar bruģakmeni laukums pie pirmsskolas izglītības iestādes "Namiņš". Rudenim gatavi!

 


 

Neskatoties uz stihiskiem dabas parādībām, vasara turpinās, un līdz ar to turpinās mūsu uzņēmuma darbs. Katru dienu mūsu darbinieki no visiem spēkiem cenšas padarīt iedzīvotāju ikdienu ērtāku un pieejamāku.

 

Pateicoties ūdensapgādes un kanalizācijas iecirkņa darbiniekiem, Ludzā tika ierīkots virszemes hidrants pilsētas ielu laistīšanai un ugunsdzēsēju vajadzībām.

Cerēsim, ka vasaras tveice šogad mūs vēl apciemos.


Mūsu senā pilsēta vienmēr lepojas ar savu krāšņo un sakopto parku. Parks piesaista tūristu uzmanību, tas ir kļuvis par iemīļoto vietu ģimenes pastaigām, jauno māmiņu ratiņu sapulcēm.

Priecē tas, ka pakāpeniski parkā tiek atjaunoti arī gājēju celiņi. Pašlaik notiek ceļa posma no Miglinīka ielas līdz estrādei atjaunošana. Paldies ielu un ceļu uzturēšanas iecirkņa darbiniekiem.


Par pilsētas vizītkarti kļuvušas daiļās dzīvnieku skulptūras, kas papildinās gandrīz katru gadu.

Pie mūsu dīķa atrodas ansamblis topošām līgavām, pārīšiem un jaunlaulātajiem.

Pēc jaunās tradīcijas, katrā jaunā meitene, kura vēlas kļūt par līgavu, parasti prasa mūsu vardei - karaliene, lai tā uzdāvinātu labu uz uzticamo līgavaini. Un šis ticējums darbojas!

Un tad viss notiek - slēdzenes parādās uz mīlas koka, notiek kāzu fotosesijas uz mīlas sola un t.t...

Paldies mūsu organizācijas apzaļumošanas un labiekārtošanas iecirkņa darbarūķiem!

Ludzā ir parādījušies divi jaunie informācijas stendi, kurus ir izgatavojuši mūsu namu apsaimniekošanas-būvniecības iecirkņa galdnieki. Līdz ar to pilsētā ir kļuvis par diviem estētiski pievilcīgajiem objektiem vairāk.


________________________________________________________

SIA "LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS" namu apsaimniekošanas iecirkņa darbinieki pat tādā karstumā nepārstāj rūpēties par mūsu pilsētas dzīvojamo fondu, veic gan sīkos, gan vērenus remontdarbus.
Katrs, pat neliels remonts, ir ļoti svarīgs sniegums mūsu pilsētas tēlā, jo ikkatram no mums savas mājas ir kā mazā personīgā planēta, kur ir ļoti svarīgi justies mierīgi un aizsargāti.

Viktora Tarasova brigāde, nežēlojot spēkus, palīdz uzturēt mūsu senās pilsētas dzīvojamās mājas kārtībā.

1. Ludza, Latgales iela 30, lieveņu un laukumu remonts.

2. Stacijas iela 63,kāpņu telpu kosmētiskais remonts un apmales daļējā atjaunošana.

________________________________________________________

 

Plašs un skaists trotuārs apkārt internātam, ka arī iebrauktuve ir gatavi, un par to mūsu organizācija pateicās Oļega Lapšova darbinieku brigādei!

Esam gatavi vasaras brīvlaikam un izlaidumu plūsmai. Jauni celiņi veiksmīgi attēlo pilsētas tēlu un lieliski pielāgojas jaunrenovētai fasādei.

 

 

 

 

________________________________________________________

 

 

Atjaunots trotuārs Stacijas ielā, virzienā uz Kr. Barona ielu. Dekoratīvi saliktās plāksnes lieliski iederas Ludzas vecpilsētas tēlā. Šis ceļa posms jau sen ir prasījis uzmanību, tagad šī gājēju celiņa daļa kļuva par pievilcīgu un ērtu izmantošanai.