Kas interesants Ludzā?

 
“GAISMYS ROKSTI!” GAISMAS DĀRZĀ

_____________________________________________________

2018.gada 9.jūnijā plkst. 11.00 plānots rīkot Gaismas dārza atklāšanas pasākumu “Gaismys roksti”. Pasākumā piedalīsies kaimiņu novadu: Ciblas, Zilupes, Kārsavas un Ludzas folkloras kopas un kolektīvi,

Pasākuma laikā notiks radošās darbnīcas, stādu tirdziņš, kā arī varēs pamieloties ar pankūkām, jo arī tās ir apaļas un līdzīgas saulei.

Būs iespēja piedalīties akcijā “Kuplināsim  Gaismas dārzu!”, ziedojot un iestādot koku vai citu stādiņu. Tā katrs pa mazumiņam, lēnām, pa drusciņai, mēs spēsim ienest gaismu savās sirdīs, līdzcilvēkos, savā pilsētā, savā Latgalē! Koč pa mozam, koč pa lieneitem, koč pa drusceņai…” (vārdu autore Maruta Latkovska) mēs kopā veidosim Gaismys dorzu Ludzai, Latgolai!

 

_______________

 _____________________________________________________________

 

_____________________________________________________________

 Ludzas novada pašvaldība piedāvā iedzīvotājiem iespēju BEZ MAKSAS nodot atkritumu uzglabāšanas laukumā Rūpniecības ielā 2a, Ludzā,

lielgabarīta atkritumu:

  • nederīgas mēbeles un matračus;
  • klozetpodus, dušas kabīnes, izlietnes;
  • sadzīves elektroniku: TV, datoru, gāzes plītis;
  • stikla lauskas: logu stiklu, pudeles u.c..

Lielgabarīta atkritumi ir tādi sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nav iespējams un nedrīkst ievietot sadzīves atkritumu konteineros.

Lielgabarīta atkritumi NAV mājsaimniecībās remontos radušies CELTNIECĪBAS ATKRITUMI: logu rāmji, grīdas dēļi, ģipškartons, stikla vate, ķieģeļi u.c..

Strādājam darbdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Tālrunis uzziņām: 28441129, 65707336.

 

 

 

 

 

 


tālāk lpp 2

Ludzas pilsēta